Rozdział / Chapter

Chapter Three-Dzwonimy po Łukasza.

Chapter One-Pierwsze spotkanie

Chapter Two-Bakłażan musi odejść

Kolejne nasze spotkanie było już tylko kwestią czasu. Chwile spędzone przy robieniu kulinarnej sesji potwierdziły, że chociaż jesteśmy zupełnie różnymi ludźmi, o różnych zainteresowaniach, przeżyciach i doświadczeniach – wspólnie tworzymy super paczkę i fantastycznie spędza nam się czas.

Nasze spotkanie zbiegło się z tym, że Krysia Lemańska sprawiła sobie swoje własne studio fotograficzne, znaczy zaraz studio, szumnie powiedziane – pomieszczenie bez ogrzewania, okien, ścian, podłóg, dachu 😀 Nieeee, oczywście żartuję, chociaż ogrzewania rzeczywiście nie było 😉 Z tego co wiem, to mieli tam kręcić kolejną część Epoki Lodowcowej, ale termin zbiegł się akurat z naszym spotkaniem, więc Krysia odmówiła, jednak temperatura niewiele się zmieniła 😉
Tym bardziej się cieszyłem z tego spotkania, bo tym razem nie musiałem gotować. Wszystko kupiliśmy gotowe, ktoś coś zrobił w domu, stworzyliśmy nastrój, świece, dobre wino, whisky, cygaro.
Rozmowy, żarty, docinki, ostre riposty były naszym atutem, jak zawsze zresztą, a także tym, co sprawiło, że nasza czwórka była wyjątkowa.
Krysia zaproponowała, że zadwoni po swojego kolegę, by było jeszcze weselej… Moja duma i serce zostało złamane, jak to jeszcze ktoś, facet, szok, po co??? Jednak moje prośby, błagania, szlochanie w ciemnym kącie nie pomogło, Krysia wykonała telefon, memory fajf i oznajmiła, że przyjedzie człowiek w którym głosie, osobie i tym co robi można się zakochać.
Wytarłem łzy i nos, jak przystało na prawdziwego faceta, nalałem sobie drinka i czekałem.
Łukasz Kazek przybył po jakieś godzinie, a ja po pięciu minutach, ba, po trzech już wiedziałem, że Krysia miała rację, nie tyle że można się w Nim zakochać, ja już go kochałem przecież po minucie 🙂
Łukasz, człowiek o ogromnej wiedzy historycznej z czasów drugiej wojny światowej, lokalny patriota, propagujący nasze rodzinne strony – Wałbrzych, Walim i cały rejon, radny z ostatnich wyborów, piszący książki, robiący filmy, to prawdziwy człowiek orkiestra! W tej chwili bierze udział w projekcie Discovery Channel i Canal Plus, kręcąc fabularyzowany dokument o Adolfie H. który będzie można zobaczyć w 2019 r.
I najważniejsze… posiadacz planów jednego z banków… Ale o tym kiedy indziej 😉 😉 😉
Oczywiście, byliśmy w studio fotograficznym, bawiliśmy się super całą piątką, więc nie mogło zabraknąć kilku zdjęć z tego spotkania, które okazało się być zastrzykiem energii, powiększeniem paczki i tony śmiechu. A także kreatywności, co można zobaczyć na załączonej dokumentacji 😉

Krysia Lemańska

Sandrynka

Łukasz Kazek

Marysia

Ja

Możesz również polubić…

3 komentarze

Skomentuj

%d bloggers like this: