Grecja / Greece

To jest Sparta ❗❗❗

Dom Oliwny Grecka Jajecznica

To jest Sparta ❗❗❗i Dom Oliwny 🫒

Dom Oliwny ze Sparty

Sparta miała swojego Leonidasa, który poległ, broniąc jej przed Persami w 480 r.p.n.e. to oczywiście fakt historyczny. 

Hollywood miało oczywiście Gerarda Butler. Który wcielił się w Leonidasa w filmie “300” w reżyserii Zacka Snydera, na podstawie komiksu Franka Millera. To bez wątpienia jeden z lepszych filmów, jaki widziałem.

Ja mam Dom Oliwny ze Sparty. Dzięki czemu czuję prawdziwą Grecję w swojej kuchni, to z pewnością wielka przyjemność i zaszczyt dla mnie.

Dlatego niczym Spartanie, mogę doprawić każdą potrawę, fantastyczną oliwą, ziołami i pokonać przeciwnika obłędnie przyrządzoną potrawą 😊 po czym wypić pyszną herbatę.

Bardzo dziękuję 🫒

To jest Sparta

Dom Oliwny to miejsce, które przypomni Ci zapach lata, ciepło słońca i rozkosz podniebienia greckich tawern.

Grecja, to miejsce, która kojarzy się z wakacjami, błękitem nieba, ciepłym i czystym morzem, pięknymi plażami w ukrytych zatoczkach, no i oczywiście z pysznymi, ekologicznymi potrawami, oliwą i oliwkami. Zatrzymaj te chwile.

Dom Oliwny to przede wszystkim oliwa i oliwki w czystej postaci oraz produkty i wyroby powstałe na bazie oliwy, również extra virgin

Dom Oliwny proponuje bliższe spotkanie z Półwyspem Peloponez. To Lakonia. Miejsce turystycznie nie zadeptane, czyste, zdrowe, ekologiczne. Tutaj nikt nie ulepsza i nie przyspiesza upraw. Bo po co? Wszystko co najlepsze jest z natury. Bez chemii, bez pestycydów.

Doskonała Oliwa 100% Extra Virgin wyprodukowana w miejscowej tłoczarni na Peloponezie ze zbiorów z okolic Sparty

Dom Oliwny

Ilona Kołodziejska

Małgorzata Tuwalska

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Agata :

    O tak bardzo smaczne są do sałatek itp…👌

    1. Będę próbował 😊

Skomentuj

%d bloggers like this: