Możesz nie mieć nic… Ale jeśli masz pasje… to tak jak byś miał wszystko…

Uncategorized

Koniec to początek

Koniec to początek

Koniec to początek, to, co nazywamy początkiem, jest często końcem. A skończyć to zrobić początek. Koniec jest tym, od którego zaczynamy.

Koniec to początek

Koniec to początek…

Jaki jest jeden z najlepszych momentów, aby dowiedzieć się, kim jesteś i czego naprawdę chcesz?

Zaraz po tym, jak zakończy się pewien rozdział twojego życia. Każdy rozdział w życiu musi się kiedyś skończyć.

Ważne jest, aby to przyznać i zaakceptować – odejść i rozsądnie iść naprzód, gdy coś dobiegnie końca.

Zamykanie drzwi, przewracanie strony, pójście dalej itd.

Nie ma znaczenia, jak to nazwiesz – ważne jest, abyś zostawił przeszłość tam, gdzie jej miejsce oraz to by jak najlepiej wykorzystać życie, które wciąż jest przed tobą.

To zakończenie, którego doświadczyłeś, to nie jest KONIEC, to tylko kolejny początek.

Twoje nowe życie, które zaczyna się od nowa, w nowy sposób.

Początek to koniec

To moment w twojej historii, w którym jeden rozdział przechodzi w następny.

Rafalcook dziękuję za 4 wspólne lata…

I zapraszam na mój Instagram ⤵️

RafalCook

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak powstała Twoja ulubiona potrawa❓ Czy wiesz, skąd pochodzi sushi, pierogi, czy spaghetti❓ Każda potrawa ma swoją historię, która sięga czasów sprzed wieków. Na moim kanale na YouTube i Blogu staram się odkrywać tajemnice ulubionych dań z różnych krajów.

Pierogi - jedno z najpopularniejszych dań kuchni polskiej - mają swoje korzenie w Azji Środkowej. Początkowo były to małe kawałki ciasta, wypełnione mięsem lub warzywami, gotowane w wodzie. Z czasem pierogi zyskały na popularności w Europie Wschodniej, a dziś są uwielbiane na całym świecie.

Sushi - popularne danie kuchni japońskiej, powstało w VII wieku, kiedy to ryby były przechowywane w beczkach z ryżem, aby zachować ich świeżość. Z czasem ryż stał się stałym składnikiem sushi, a danie zyskało na popularności nie tylko w Japonii, ale na całym świecie.

Spaghetti - danie kuchni włoskiej, ma swoje korzenie w Chinach. W wiekach przed naszą erą Chińczycy jedli makaron z mąki pszennej, który był wytwarzany w specjalnych formach. W XIII wieku Marco Polo sprowadził makaron do Włoch, gdzie stał się popularnym daniem.

I wiele, wiele innych, które znajdziesz na stronie

Tak wiele potraw ma swoją historię, a odkrywanie jej może być fascynującym doświadczeniem. Warto poznać tło kulinarnych tradycji, które ukształtowały nasze ulubione dania.

A Ty mój drogi czytelniku - podglądaczu jakie potrawy uwielbiasz ❓Czy znasz ich historię❓ Podziel się swoimi ulubionymi daniami i ich historią w komentarzach.

Zapraszam.

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Dorota :

    Powodzenia zatem ?

    1. Nie dziękuję ?

Skomentuj

[instagram-feed]