Możesz nie mieć nic… Ale jeśli masz pasje… to tak jak byś miał wszystko…

Deser/Dessert Polska / Poland

Drink pod wpływem

Drink pod wplywem

Drink pod wpływem oczywiście zrobiony przez Faceta pod wpływem

Drink pod wplywem

Drink pod wpływem oczywiście powstał pod wpływem.

Ponieważ założyłem grupę kulinarną na Facebook „Facet w kuchni – gotowanie pod wpływem” nazwa tego drinka nie mogła być inna.

Grupa, którą prowadzę… Chociaż to złe określenie, ponieważ naszą Kuchnię tworzą Kobiety i Faceci, a ja wraz z zarządem w osobach Agaty i Kuby, tylko nadzorujemy. 

Facet w Kuchni - gotowanie pod wplywem

Nasza Kuchnia jest nie duża, porównując ją do innych grup kulinarnych, które posiadają setki tysięcy członków, ale nie wątpliwie porównując ilość komentarzy, życia na grupie i przede wszystkim brak hejtu, chamstwa sprawia, że jest wyjątkowa.

Dlatego drink pod wpływem jest dla Wszystkich Kobiet i Facetów Naszej Kuchni. 

Wodka pod wplywem

Na zdrowie ? Kobiety i Faceci

 • ? – 1
 • ⏰ – 10 minut
 • ?? – Polska

Ponieważ to drink, potrzebujemy alkoholu

 • Wódka 30 ml
 • Martini Rosso 60 ml
 • Sok z połowy limonki
 • Lód

Prawdopodobnie każdy raz w życiu zrobił drinka, więc zapewne da sobie radę z tym przepisem

 • Po pierwsze, umieść wszystkie składniki na drinka w szejkerze, wymieszaj intensywnie lub wstrząsani i przelej do szklanki.
 • Podczas gdy pijesz pierwszego drinka, mieszaj już następnego.
 • Na zdrowie.

Ponieważ to nie mój pierwszy drink czy koktajl, zapraszam po inne fantastycznie wymieszane alkohole ?, klikając w zdjęcie, przeniesiesz się do miejsca, gdzie jest przepis. 

RafalCook

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak powstała Twoja ulubiona potrawa❓ Czy wiesz, skąd pochodzi sushi, pierogi, czy spaghetti❓ Każda potrawa ma swoją historię, która sięga czasów sprzed wieków. Na moim kanale na YouTube i Blogu staram się odkrywać tajemnice ulubionych dań z różnych krajów.

Pierogi - jedno z najpopularniejszych dań kuchni polskiej - mają swoje korzenie w Azji Środkowej. Początkowo były to małe kawałki ciasta, wypełnione mięsem lub warzywami, gotowane w wodzie. Z czasem pierogi zyskały na popularności w Europie Wschodniej, a dziś są uwielbiane na całym świecie.

Sushi - popularne danie kuchni japońskiej, powstało w VII wieku, kiedy to ryby były przechowywane w beczkach z ryżem, aby zachować ich świeżość. Z czasem ryż stał się stałym składnikiem sushi, a danie zyskało na popularności nie tylko w Japonii, ale na całym świecie.

Spaghetti - danie kuchni włoskiej, ma swoje korzenie w Chinach. W wiekach przed naszą erą Chińczycy jedli makaron z mąki pszennej, który był wytwarzany w specjalnych formach. W XIII wieku Marco Polo sprowadził makaron do Włoch, gdzie stał się popularnym daniem.

I wiele, wiele innych, które znajdziesz na stronie

Tak wiele potraw ma swoją historię, a odkrywanie jej może być fascynującym doświadczeniem. Warto poznać tło kulinarnych tradycji, które ukształtowały nasze ulubione dania.

A Ty mój drogi czytelniku - podglądaczu jakie potrawy uwielbiasz ❓Czy znasz ich historię❓ Podziel się swoimi ulubionymi daniami i ich historią w komentarzach.

Zapraszam.

Możesz również polubić…

3 komentarze

 1. Agata :

  Fenomenalny jest ???

  1. Zdrówko ??

 2. […] to nie mój pierwszy drink czy koktajl, zapraszam po inne fantastycznie wymieszane […]

Skomentuj

[instagram-feed]